میخوای با یک کلیک ساده عضو سایت بشی تا تجربه بهتری در CGSector داشته باشی؟
فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی
عضویت / ورود با حساب گوگل
یکشنبه 11 آبان 1393
18,351 بازدید
ذخیره
یکشنبه 11 آبان 1393

بررسی محیط XPresso در نرم افزار Cinema 4D

درودی دوباره خدمت دوستان عزیز. امروز با یک آموزش جامع و کمیاب در خدمت سینمافوردی کاران عزیز هستیم. حس می کنم کاربران این نرم افزار روز به روز داره به تعدادشون اضافه میشه و به نوعی هم وظیفه ماست بیشتر به این نرم افزار بپردازیم. من به همه دوستان فعال تو هر زمینه ای کار با این نرم افزار دوست داشتنی و قدرتمند رو پیشنهاد می کنم آینده از آن شماست.
 
آموزش بخش XPresso در نرم افزار Cinema 4D
 
حالا خارج از این بحث ها برسیم به اصل مطلب، آموزش ها در مورده محیط XPresso در سینمافوردی هست. توضیحات کلی در مورده این محیط تو آموزش ها داده شده پس بذارید یه این قضیه بپردازیم که چرا باید این بخش رو یاد گرفت. خیلی از دوستان که قدرت این محیط رو درک کردند و بعضی هاشون هم به صورت خیلی حرفه ای با این محیط کار می کنند. ولی یک تعداد از دوستان هستند که ترسی عجیبی از محیط های نودبیس دارند نه تنها در محیط سینمافوردی بلکه در نرم افزار های دیگه هم به همین صورته. چه بخوایم چه نخوایم نرم افزارها برای پیشرفت مجبورند به این سمت حرکت کنند و شما دیر یا زود باید با این قضیه کنار بیاید. تو نرم افزار سینمافوردی بخش نودبیس XPresso تو زمینه موشن گراف و جلوه های ویژه یک بخش حیاتی هست پس موظف هستید این بخش رو یاد بگیرید.
 
آموزش بخش XPresso در نرم افزار Cinema 4D
 
ما تو این بخش در کنار شما هستیم و برای کمک به شما دوستان آموزش  0 تا 99 درصد محیط XPresso به زبان فارسی تقدیمتون میشه. 1 درصد باقی مانده هم با شما.

آموزش شماره 1 - آموزش مقدماتی و آشنایی با محیط XPresso


آموزش شماره 2 - آموزش انواع داده ها در XPresso


آموزش شماره 3 - آموزش مقدماتی محیط XPresso


آموزش شماره 4 - آموزش نودهای General (قسمت اول)


آموزش شماره 5 - آموزش نودهای General (قسمت دوم)


آموزش شماره 6 - آموزش نودهای Adaptor و Bool


آموزش شماره 7 - آموزش نودهای Calculate (بخش محاسباتی)


آموزش شماره 8 - آموزش نودهای Logic و Iterator


امیدوارم از این آموزش ها استفاده کنید. اگر مشکلی تو آموزش ها بود پیشاپیش عذر خواهی می کنم. بچه ها اگر در جریان باشید آموزش جامع thinking Particles هم تو سایت منتشر شده بود. برای اون آموزش نیاز بود که به محیط XPresso آشنایی داشته باشید و این آموزش خیلی میتونه کمکتون کنه.
هر سوالی داشتید می تونید تو تالار گفتگو سایت مطرح کنید.
منتظر نظراتتون هستم و از دور براتون آرزوی موفقیت می کنم.
بدرود


اشتراک گذاری:

دیدگاه ها ( 92 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

پست های مرتبط