میخوای با یک کلیک ساده عضو سایت بشی تا تجربه بهتری در CGSector داشته باشی؟
فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی
عضویت / ورود با حساب گوگل

پشت صحنه فیلم Transformers - Age of Extinction

چهارشنبه 5 آذر 1393 در Behind the Scene توسط مصطفی رضائی
اینبار با ویدئوی پشت صحنه یکی دیگه از آثار برجسته 2014 در بخش جلوه های ویژه بصری یعنی فیلم Transformers 4 خدمت شما دوستان رسیدیم. اگه یادتون باشه اواخر اردیبهشت ماه امسال بود که تریلر این فیلم رو تقدیمتون کرده بودیم و حالا اگه نوبتی هم باشه وقت اون رسیده تا نگاهی به پشت صحنه و جلوه های ویژه این اثر داشته باشیم. همونطوری که قبلا هم اشاره کرده بودم جلوه های ویژه این فیلم توسط کمپانی بزرگ Industrial Light & Magic و یا به اختصار ILM کار شده که حتما میدونید وقتی اسم این فیلم میاد باید منتظر شاهکار در بخش VFX باشیم. البته ناگفته هم نماند که کمپانی های دیگری هم مثل method studios ، prime focus و Legend 3D نیز در بخش Visual Effects همکاری هایی رو داشتن ولی خب به صراحت میشه گفت که اکثر کار بر عهده کمپانی ILM بوده.
 
موضوع قابل توجهی که شاید برای خیلی از دوستان جالب باشه اینه که جلوه های ویژه بسیاری از صحنه ها با نرم افزار 3ds Max و همینطور پلاگین هایی مثل FumeFX ، thinkingParticles ، Krakatoa و ... کار شده که دونستن این موضوع برای کاربران این نرم افزار و پلاگین ها میتونه خیلی خیلی درخور توجه باشه. به هر حال خلق آثاری مثل اون چیزی که ما در فیلم Transformers 4 میبینیم با نرم افزار و ابزارهایی که دسترسی به اونها برای همه ما امکانپذیر هست خیلی خیلی جالبه (اینطور نیست ؟)
 
شاید دیگه نیازی به اشاره به این مورد نباشه و حتما میدونید که این ویدئوهای پشت صحنه بصورت اختصاصی جمع آوری و ادیت میشه تا بخش های جذاب، مفید و جالب اون در غالب یک ویدئو تقدیم شما دوستان بشه. با امید به اینکه مورد توجه همه شما قرار بگیره.
 
با آرزوی موفقیت روزافزون برا تک تک شما
یاحق


اشتراک گذاری:

دیدگاه ها ( 43 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

ویدیوهای مرتبط