میخوای با یک کلیک ساده عضو سایت بشی تا تجربه بهتری در CGSector داشته باشی؟
فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی
عضویت / ورود با حساب گوگل

پشت صحنه انیمیشن The Croods

یکشنبه 6 بهمن 1392 در Behind the Scene توسط مصطفی رضایی
در ادامه روند انتشار ویدئوهای پشت صحنه آثار راه یافته به اسکار 2014 امروز هم با انتشار ویدئو پشت صحنه انیمیشن The Croods (غارنشینان) خدمت شما رسیدیم تا نگاهی داشته باشیم به روند ساخت این اثر که کاری است از کمپانی DreamWorks به کارگردانی Kirk DeMicco و Chris Sanders محصول سال 2013 که حالا این شانس رو اورده تا یکی از پنج نامزد اصلی بخش Animated Feature Film در هشتاد و ششمین دوره جوایز آکادمی اسکار باشه. ابتدای این ویدئو مصاحبه ای صورت میگیره با Nicolas Cage صدا پیشه نقش اصلی این انیمیشن یعنی کاراکتر Grug و در ادامه نگاهی خواهیم داشت به بخش رکورد صدا و در انتها هم نگاهی داریم برخی از تکنیک های استفاده شده در ساخت این انیمیشن توسط هنرمندان کمپانی DreamWorks و روند کلی ساخت این اثر رو خواهیم دید.
این ویدئوی پشت صحنه رو برای شما دوستان با زیرنویس فارسی آماده کردم و با امید به اینکه مفید باشه و بتونیم ازش چیزی یاد بگیریم. بیش از این نیازی به صحبت نیست و پیشنهاد میکنم که حتما این ویدئو رو تماشا کنید.
 
فقط در آخر به یک نکته ای اشاره بکنم و اونم اینکه ترجمه اینگونه ویدئوها کمی متفاوت هست و ترجمه از طریق صدا صورت میگیره. یعنی کاری که ما انجام میدیم اینه که صرفا اون چیزی که میشنویم رو ترجمه و برای شما زیرنویس می کنیم. در اینگونه موارد درصد خطا کمی بیشتر هست ولی من تمام تلاشم رو کردم تا ترجمه با دقت انجام بشه و اگه مشکلی وجود داشت عذرخواهی میکنم. بر این باوریم که اینگونه فعالیتها میتونه حرکت و جنبشی رو در صنعت انیمیشن سازی کشور بوجود بیاره و امیدوار هستیم که با حضور گرم شما این انرژی برای ما باقی بمونه تا این راه رو ادامه بدیم ...
یاحق


اشتراک گذاری:

دیدگاه ها ( 50 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید

ویدیوهای مرتبط