میخوای با یک کلیک ساده عضو سایت بشی تا تجربه بهتری در CGSector داشته باشی؟
فقط کافیه روی دکمه زیر کلیک کنی
عضویت / ورود با حساب گوگل
چهارشنبه 4 آبان 1401
در
اخبار سایت

در کنار هم

چهارشنبه 4 آبان 1401

بعد از گذشت نزدیک به 11 سال در کنار شما بودن، روزهای تلخ و شیرین زیادی رو باهم تجربه کردیم؛ اشک ریختیم، خندیدیم، حرف زدیم و از هم یاد گرفتیم. در تمام این مدت با وجود تمام تفاوت هامون درست مثل یک خانواده در کنار همدیگه بودیم.

شاید در شرایط عادی این روزها داشتیم درباره نرم افزارها و توسعه هاشون صحبت میکردیم ... و شاید هم پادکست گوش میدادیم ... شاید هم آموزش میدیدیم ... شاید هم … اما در روز های گذشته نه فقط ما که تقریبا همه بچه های هنرمند و اساتید و فعالان در این رشته به احترام مردم و غم های اونها دست از کار و فعالیت کشیدن. ما هم بعنوان عضو کوچکی از این خانواده در این امر سهیم بودیم. البته ما فعالیت تجاری نداشتیم و هر چیزی که بوده برای شما بوده و تمام امیدمون بازگشت لبخند روی لبهای شما و شادی دلهاتون هست.

ما امیدواریم چون بازهم در کنار هم خواهیم بود ... خیلی زود ...

با آرزوی بهترین ها برای همه مردم کشور عزیزمون ایران

مصطفی رضایی
از سال 1384 با دنیای گرافیک آشنا شدم و سعی کردم دانش خودم رو در این عرصه با مطالعه و یادگیری بالا ببرم. فضای اینترنت کمک زیادی به من کرد تا اطلاعات مفیدی رو بدست بیارم و یاد بگیرم که عرصه CG انتها نداره و من بعد از این همه سال هنوز در ابتدای راه هم نیستم. ادعایی در این حوزه ندارم و همواره سعی کرد...

اشتراک گذاری:

دیدگاه ها ( 7 نظر )

دیدگاه خود را بنویسید